Maj 03 2024 01:14:42

Najnowszy użytkownik: ibmtl
Walimska Zimówka 2020

zima2020

Walimska Zimówka 2020 przeszła do historii. Na starcie pojawiły się cztery nasze załogi Meliński/Biernat Fiat SC, Gadowski/Kienda Renault Megane, Olbryś/Adamski Peugeot 106 oraz Jagielnicki/Papaj BMW E36.
Rajd zapewnił warunki bardziej jesiennie, aczkolwiek pod koniec drugiego dnia pojawiło się trochę śnieżku. Sobotni prolog rozgrywany po ciemku okazał się pechowy dla załogi z meganki która wyleciała z zakrętu w krzaki. Na całe szczęście dzięki pomocy chłopaków z naszego klubu udało się ogarnąć auto na następny dzień. Mniej szczęścia miał Rafał którego Seicento od początku nie miało mocy co niestety skutkowało wycofaniem się załogi po prologu. Drugi dzień rajdu rozgrywany na odcinkach Walim- Przełęcz Walimska oraz Lubachów oferował zawodnikom sliśką nawierzchnie z którą nasi zawodnicy doskonale sobie radzili. Niestety na ostatniej pętli załoga BMW za szybko napadła na patelnie w Walimiu i po spotkaniu z kraweznikiem musieli wycofać się z rajdu.
Do mety szczęśliwie bez większych przygód dojechali Gadowski i Olbryś.

Dziękujemy za kibicowanie i widzimy się już w lutym w Wałbrzychu gdzie kilka naszych aut będzie startowało mistrza kierownicy

DZIERŻONIOWSKI POLICJANT Z MOTORYZACYJNĄ PASJĄ

Policjant

W weekend 9-10 listopada odbyła się kolejna edycja „Rajdu Wikinga”, 4. Rundy MSP Rally Trophy 2019, cyklu organizowanego wspólnie przez Bielawską Grupę Motosport i Walim Rajdowy. W samochodzie Renault Megane z numerem 24 wystartowali Adrian Gadowski i Paweł Kienda. Pilot, na co dzień jest policjantem Ogniwa-Patrolowo Interwencyjnego dzierżoniowskiej jednostki policji. Sporty motorowe to jego pasja. Po przejechaniu wszystkich odcinków specjalnych renault dojechała do mety zajmując 18 miejsce na 71 załóg w klasyfikacji generalnej.
Trzymamy kciuki wierząc, że miejsca na podium nadejdą!

1 Noworoczny KJS MGM

! noworoczny

W dniu 29 grudnia 2019 r. odbył się 1. Noworoczny Konkurs Jazdy Samochodem MGM. Organizatorem imprezy był Amatorski Klub Rajdowy Rally Team. Impreza miała charakter KJS. Przeprowadzone były 4 pętle każda po dwie próby sprawnościowe. Jedna odbyła się w Sieniawce nad Stawem Trzcinowym a druga przy oczyszczalni w Łagiewnikach. Nad bezpieczeństwem zawodników i widzów czuwała nasza Policja i Ochotnicza Straż Pożarna z Sienic. Konkurs Jazdy Samochodem odbył się dzięki uprzejmości Wójta Gminy Łagiewniki pana Jarosława Tyńca. Sponsorem tytularnym 1. Noworocznego KJS MGM byłą firma MGM Gacek z Łagiewnik przy ul Przemysłowej 3a, gdzie również znajdowało się biuro rajdu i park serwisowy.

Imprezę wsparli:
Autorejestrowanie.pl Sławomir Szpot,
RP Nieruchomości Robert Pastwa,
BARWACZ GROUP Marek Barwacz,
JR SERWIS Rafał Medyński Jacek Buczyński,
GS-MOTO Sklep Motoryzacyjny Łagiewniki ul. Truskawkowa,
Piekarnia MARYŚ,
UBEZPIECZENIA Rejestrowanie Pojazdów,
NEW BRAND MEBLE Kamil Papaj.

1 NOWOROCZNY KJS MGM

Serdecznie zapraszamy na 1 NOWOROCZNY KJS MGM.

Uzdrowiskowe ściganie

A więc tak na szybko pokrótce pora podsumować 5 KJS Uzdrowiskowe Ściganie 2019 zorganizowane przez Rally Jedlinę. 4 odcinki przejeżdżane 2 krotnie czyli 8 prób szybkościowo-sprawnościowych zlokalizowanych na terenie gmin Jedlina Zdrój i Głuszyca. Próba nr1 to teren PKP w Głuszycy o zmiennej nawierzchni szuter kostka beton bardzo mokro i ślisko, próba nr 2 również na terenie Głuszycy znany odcinek z poprzednich edycji przy ul.Leśnej asfalt kostka szuter, próba nr 3 to również znany teren PKP w Jedlinie Zdrój a tam kostka błoto szuter bardzo brudno i ślisko, 4 próba to odcinek drogowy 100% asfalt. ,,Nasze" załogi startujące w tej imprezie zameldowały się na mecie i tak w klasie 5 Bartek Jagielnicki/KamilPapaj BMW 4 miejsce w klasie 5 36 w generalce, Tomek Łuczyński/Marek Łuczyński BMW w klasie 3 12 miejsce i 34 w generalce w klasie 1 Arek Idzi/Andżelika Duda Fiat 126p 2 miejsce i 21 w klasyfikacji generalnej na 44 załogi które wystartowały. Patrząc po wynikach był to rajd typowo pod małe samochody o niewielkich mocach było ślisko i ciasno. Ostatnia runda DLR została odwołana z powodu małej ilości zgłoszeń.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?